Futurista - Universum  

Futurista Universum

Jedinečný prostor, to je Futurista Universum v Praze

150 m2 unikátního prostoru pro nejčerstvější a nepřetržitě aktualizovaný výběr toho nejlepšího z českého designu, šperku, architektury. Multifunkční základna pro současnou architekturu, fotografii, design a umění, přednášky, prezentace

Atraktivní a zároveň sofistikované a klidné prostředí pro vaše rozjímání nad širokým výběrem literatury a magazínů, pro posezení u výtečné kávy i pracovní schůzky.
Výjimečná lokalita v samém srdci historické Prahy naproti Betlémské kapli, kde se žhavá současnost prolíná s historií metropole.

Přijďte si užít výjimečný genius loci i přívětivé služby mladého a zkušeného kolektivu.
Vyberte krásný předmět do vlastního interiéru, originální dárek pro své blízké, nebo jen navštivte jednu z výstav, kterým je gotický dům zasvěcený.

 

Futurista Universum Futurista Universum

Futurista Universum - prostor pro to nejlepší z českého designu

Futurista Universum byl otevřen v květnu 2009 v samém srdci Prahy. Vznikla tak platforma pro budoucí realizace i již existující tvorbu významných autorů i nejmladší designérsko umělecké generace.
Futurista Universum má sebevědomí pramenící z přesvědčení, že nabízí to nejlepší z českých manufaktur i od jednotlivých umělců. Přináší vám také pečlivě vybrané a úzkostlivě střežené kolekce a unikáty vyráběné výhradně pro značku Futurista Universum.

 

Kvalita a výjimečnost nemusí nutně znamenat nedostupnost. I proto bylo jedním z hlavních kritérií při skladbě nabídky hledisko dostupnosti. V našem obchodě najdete zboží ve všech cenových relacích. Sortiment pro ty nejnáročnější, pro ty starší i širokou škálu drobností, doplňků a překvapení pro nejmladší generaci.


Obchod Futurista Universum úzce spolupracuje s galerií Kubista, jejíž kolektiv inicioval jeho otevření.

 

Nahrávám další...